O Mnie


WITAM!
Nazywam się Ewa So i na co dzień zawodowo zajmuję się fotografią. Z pasji tworzę także krótkometrażowe filmy. Specjalizuję się w fotografii modowej, reklamowej, eventowej, biznesowej oraz fotografii rodzinnej i portretowej. Kocham swoje życie i to czym się zajmuję, więc do swojej pracy podchodzę z sercem i kobiecą wrażliwością. Dlatego też mogę zagwarantować Tobie pełen profesjonalizm przy każdym zleceniu.

fotograf poznań fotografia ślubna poznań sesje zdjęciowe poznań sesje zdjęciowe poznań
DOŚWIADCZENIE
Fotografią zajmuję się od lat i pracowałam już w różnych miejscach na świecie, jednak więzi rodzinne i przyjacielskie mocno trzymają mnie w Polsce. Mam ogromne doświadczenie we współpracy z ludźmi, więc mogę stworzyć Tobie taką atmosferę na sesji, w jakiej będziesz czuł się najlepiej. I nie ma dla mnie znaczenia czy jest to sesja indywidualna, rodzinna czy korporacyjna. Zawsze staram się by moi klienci byli w pełni zadowoleni nie tylko z efektów końcowych, ale także z ich realizacji.


LIFESTYLE
Dużo podróżuję, jeżdżę na rowerze i zdrowo gotuję. Jednak można powiedzieć, że całe moje życie kręci się wokół aparatu. Cokolwiek robię, prawie zawsze mam go przy sobie i dokumentuje swoje pasje. Właśnie dzięki temu możesz znaleźć tu wiele ciekawych rzeczy związanych ze stylem życia jaki prowadzę.
____________________________________________________________

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami, zapraszam cię do kontaktu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz ze mną porozmawiać, śmiało dzwoń lub napisz mi emaila. Jestem raczej wyluzowana więc nie powinieneś mieć żadnych obaw :D

Moje fotograficzne portfolio możesz zobaczyć w zakładkach MODA i LUDZIE. A krótkometrażowe filmy w zakładce VIDEO. Mam nadzieję, że cała reszta umili Ci blogowanie :)


Media:
 
Facebook
Google+